Konferencja

FORUM G2 – Czas wielkich decyzji

18.05.2023
09:00 - 17:00
płatne
Wrocław
Tarczyński Arena
aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Opis

Geopolityka, gospodarka, innowacje, biznes, militaria i przestrzeń kosmiczna 18 maja 2023 na Tarczyński Arena we Wrocławiu.

Forum G2 to jedno z największych wydarzeń gospodarczych i największe forum gospodarczo-geopolityczne w kraju. Kolejny, czwarty raz organizatorzy zaprosili do udziału w Forum G2 najważniejszych przedstawicieli biznesu, polityki, samorządów i nauki z Polski i zza granicy. Strefy dyskusji to geopolityka, gospodarka i innowacje, a także specjalne strefy tematyczne – Military Zone oraz G2 In Space – kongres firm kosmicznych. Debata toczyć będzie się w formie moderowanych paneli dyskusyjnych i formule G2 Talks – wystąpień jednoosobowych połączonych z serią pytań od publiczności.

Szczegóły

Od początku, jako wydarzenie apolityczne, Forum G2 wspierają ponad podziałami nawjażniejsze instytucje i ośrodki naukowe a także lokalny, krajowy i zagraniczny biznes. W związku z rangą tematyki i zaproszonych gości honorowym patronatem objął je między innymi Prezes Rady Ministrów. Geopolityka to seria debat i prelekcji na temat sytuacji geopolitycznej Polski i UE w odniesieniu do sytuacji wewnętrznej, wojny w Ukrainie oraz rywalizacji USA – Chiny. W ramach grupy tematycznej dotyczącej gospodarki i energetyki, panele skupiać będą się na bezpieczeństwie energetycznym, małym atomie, recesji i stanie gospodarki, wyzwaniach rynku pracy oraz kompetencjach i zawodach przyszłości. Strefa poświęcona innowacjom to między innymi – “Jak budować szpitale przyszłości”, “Generatywna sztuczna inteligencja – szanse i zagrożenia dla społeczeństwa i biznesu”. Specjalne, dedykowane strefy dyskusji to “Military Zone”, seria debat pomiędzy geopolitykami, przedstawicielami przemysłu zbrojeniowego, politykami i generałami w ramach tematów “Wyposażenie i kompetencje wojska polskiego w wojnie hybrydowej nowej generacji” czy “Skuteczne wsparcie polskiego przemysłu zbrojeniowego przez sektor prywatny” oraz G2 in Space, kontynuacja strefy EEC in Space z poprzedniej edycji wydarzenia, w której uczestniczyły firmy z Polski i Europy a także potentaci branży zza oceanu jak np. Virgin Orbit. Organizator przewidział także nowy punkt agendy Forum U25 – Forum młodych, ambitnych, nieprzeciętnych, zdolnych

Agenda

Pełna agenda wydarzenia i zestawienie prelegentów dostępne są na stronie organizatora: www.forumg2.com.

Rejestracja

Dla członków DIG dostępne są rabaty na bilety. W celu otrzymania kodu prosimy o kontakt z biurem izby.

 

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów