Szkolenie

SZKOLENIE: Webwriting – jak pisać do Internetu aby klienci chcieli czytać i kupować?

16.03.2023
10:00 - 11:30
BEZPŁATNE
online

Opis

Dolnośląska Izba Gospodarcza w imieniu Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się w jaki sposób tworzyć wartościowe merytorycznie i równocześnie przyjazne dla internautów treści, dzięki którym twoja oferta dotrze do znacznie większej ilości potencjalnych klientów.

Zwiększ skuteczność swoich tekstów dzięki wykorzystaniu narzędzi oraz praktycznych wskazówek. Dowiedz się krok po kroku jak stworzyć teksty, które będą interesujące dla czytelników i równocześnie zwiększą sprzedaż.

Szczegóły

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dla wszystkich posiadaczy strony internetowej, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób komponować treści do internetu, aby poza wartością merytoryczną skuteczniej przyciągały klientów i zachęcały do zakupu twoich produktów lub usług.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne teksty do internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Zapisz się!

 

Ekspert

Bartłomiej Andrzejewski, Doradca Google w programie Firmy Jutra

Związany z branżą marketingu internetowego od czasów studiów. Chcąc poszerzać umiejętności e-marketingowe, nabył dodatkową wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii

czy zarządzania obiektami kultury. Od lat zajmuje się szkoleniem i konsultowaniem z arkan internetu różnych grup odbiorców (od najmłodszych, po seniorów).

 

Rejestracja

https://dig.sorga.pl/rekrutacja?r=Szkolenia&Szkolenie=23

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów