Konferencja

Październikowa Konferencja Techniczna w Legnicy – tu trzeba być!

19.10.2021
08:45 - 16:00
bezpłatne
Legnica
Qubus Hotel Legnica

Opis

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się 19 października to już czwarte w tym sezonie spotkanie specjalistów z branży Utrzymania Ruchu.

Jednodniowa konferencja odbywa się w formule „Business to Business”, która łączy część konferencyjną z warsztatową, a wzbogacona jest o liczne stoiska wystawiennicze firm oraz networking i mentoring biznesowy. Umożliwia to przegląd aktualnych trendów technologicznych, bezpośredni dostęp do konsultacji eksperckich oraz nawiązanie obiecujących kontaktów. Spotkania organizowane przez Axon Media cieszą się ogromną popularnością wśród praktyków już od 6 lat!

Wybrane tematy prelekcji:

  • Ciepło jako pierwszy sygnał potencjalnego zagrożenia niezawodności
  • Niezawodność w obwodach sterowania – obliczenia trwałościowe, eliminacja błędów i przewidywanie usterek
  • Ultradźwiękowa inspekcja stanu łożysk tocznych i optymalizacja ich smarowania
  • Bezpieczniki topikowe w obwodach elektrycznych i energetycznych
  • Czysty olej a koszty utrzymania ruchu maszyn
  • Wymagane prawem okresowe i specjalne przeglądy maszyn – zapewnienie niezawodności sprzętu roboczego zgodnie z wytycznymi producenta
  • Bezobsługowe, zautomatyzowane systemy polimerowe w aplikacjach ruchomych

 

Więcej informacji oraz rejestracja online na dedykowanej stronie: www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/utrzymanie-ruchu-2021-legnica

Udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych online uczestników. Dodatkowo w ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów Uczestnictwa.

Organizator mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo, podczas wydarzenia wdrożył wszystkie zalecane normy sanitarne i higieniczne, dzięki czemu udział jest maksymalnie bezpieczny dla uczestników.

Patroni Honorowi wydarzenia: Krajowa Izba Gospodarcza, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Urząd Miasta Legnica, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Urząd Dozoru Technicznego, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Polska Izba Opakowań.

Rejestracja

https://www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/utrzymanie-ruchu-2021-legnica/

 

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów