Szkolenie

Rozwojowe Spotkania Kobiet

26.04.2023
17:00 - 19:00
płatne
online

Opis

Zapraszamy na regularne Spotkania dla Kobiet w Dolnośląskiej Izbie Gospodarczej prowadzone przez Esterę Saraswati, międzynarodową nauczycielkę i przewodniczkę holistycznego, zintegrowanego rozwoju. Spotkania mają charakter otwarty, to znaczy można zapisać się na wybrane lub uczestniczyć w całości, wedle możliwości i potrzeb.

Propozycja ta powstała jako odpowiedź na potrzebę spotykania się kobiet-liderek w bezpiecznych warunkach, gdzie można porozmawiać na ważne i często wrażliwe tematy otwarcie, być usłyszaną bez krytycznych opinii oraz poznać świeże spojrzenie z innowacyjną wiedzą, która bezpośrednio podnosi jakość życia.

Te dwugodzinne spotkania odbywające się pod patronatem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej mają strukturę pozwalająca na pozyskanie nowych, inspirujących treści -wiedzy i mądrości, jak i na podzielenie się sobą w  autentyczny sposób oraz uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania.

Estera w mistrzowski sposób łączy mądrą strukturę z elastyczną reakcją na potrzeby uczestników, tak że każdy wychodzi uśmiechnięty i usatysfakcjonowany.

 

Struktura spotkania:

 1. przywitanie uczestniczek, przedstawienie zasad spotkania
 2. przedstawienie tematu spotkania w inspirujący sposób
 3. moderowane dzielenie się uczestniczek
 4. dyskusja
 5. wnioski, konkluzje, zamknięcie spotkania

 

Informacje organizacyjne:

 • Miejsce: online
 • Terminy: spotykamy się w środy. 26.04, 10.05, 17.05, 07.06, 14.06, 21.06
 • Godziny: 17.00 – 19.00

 

 

 Terminy i Tematy spotkań

 

26 kwietnia

Kobiety w biznesie

Czy i jak płeć wpływa na naszą skuteczność i relacje w pracy? Co można zmienić i jak najbardziej z tego czerpać, przekształcając potencjalne wyzwania w sukcesy? Czym jest solidarność kobieca i jak ją wzmacniać oraz z niej czerpać?

 

10 maja

Silne kobiety i ich moc

Czy kobieta może także czerpać w biznesie z mocy kobiecej? I co to jest moc kobieca? Jak są wydobywać i sublimować?

 

17 maja

Kobiety i intymne relacje

Jak rozwijać zdrowe relacje partnerskie? Czy mężczyźni boją się silnych kobiet? Sztuka transformacji w relacjach

 

7 czerwca

Kobieta-szef

Jak jest postrzegana kobieta, która ma władzę? Jakie unikać potencjalnych pułapek oraz rozwijać zdrowe i odżywcze relacje koleżeńskie i hierarchiczne?

 

14 czerwca

Życie prywatne kobiet biznesu

Jak odnaleźć synergię pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym? Czy te obszary mogą się wzajemnie zasilać? Jak uniknąć wypalenia i depresji? A co z dziećmi?

 

21 czerwca

Sensualna i seksualna

Czy seksapil przystoi poważnej kobiecie biznesu? Co z nim zrobić i czy to faktycznie “nasza broń kobieca” jak w piosence? Jak mądrze być piękną, pewną siebie kobietą?

 

 

 • Opłata: 190 zł za spotkanie dla członkiń DIG, 250 zł dla pozostałych
 • Faktura
 • Płatność jest rezerwacją miejsca.
 • Płatność przelewem najpóźniej 3 dni przed spotkaniem. Wniesione opłaty nie podlegają zwrotom i zamianie.
 • UWAGA PREZENT! Kobiety, które zapłacą z góry za 5 spotkań lub więcej, otrzymają
  w prezencie godzinną indywidualną sesję online z Esterą Saraswati (wartość 400 zł) do wykorzystania do 21. czerwca 2023 r. (o sesjach: https://esterasaraswati.com/pl/event/sesje-indywidualne-online)

 

Spotkania poprowadzi:

Estera Saraswati

Rocznik 1979, kobieta mądrości, wizjonerka nowych paradygmatów, doświadczona, międzynarodowa nauczycielka i przewodniczka zintegrowanego rozwoju. Jest ekspertem
w prowadzeniu grup i indywidualnym mentoringu, facylitowaniu procesów grupowych oraz tworzeniu przestrzeni do holistycznego wzrostu. Ma bogate doświadczenie jako liderka
i pionier w świecie biznesu i korporacji, sztuki, rozwoju osobistego. Od 15 lat prowadzi między innymi rozwojowe grupy kobiece w Polsce i na świecie.

Obecnie tworzy ruch i platformę społeczną Mądrzy Liderzy, której celem jest wprowadzenie mądrości i szlachetnych wartości do świata biznesu, zarządzania, sztuki, aktywizmu i wszędzie tam, gdzie podejmowane są kluczowe decyzje rzutujące na życie człowieka. Prowadzi również program Wojownicy Współczucia, uczący jak być zintegrowaną jednostką, wykorzystującą mądrze swoją moc oraz potencjał w synergii uniwersalnych sił.

Jej życie jest odbiciem zaangażowania w sprawy świata. Intensywnie podróżując, mieszkała
i zapuszczała korzenie w wielu krajach, pracując z globalną siatką świadomości, w takich miejscach jak Szwecja, Ibiza, Portugalia, Indie i Bali. Mama dwóch dorastających synów. Obecnie mieszka w Polsce, jest rezydentką Szwecji, Hiszpanii i Portugalii.

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów