Konferencja

ŚNIADANIE BIZNESOWE: Jak zabezpieczyć wykonanie zawartej umowy biznesowej?

04.06.2024
10:00 - 12:00
bezpłatne
Wrocław
ul. Świdnicka 39

Opis

Zapraszamy na kolejne śniadanie biznesowe, które Dolnośląska Izba Gospodarcza organizuje we współpracy z Kancelarią SOBOTA JACHIRA.

TYTUŁ: Jak zabezpieczyć wykonanie zawartej umowy biznesowej?

Kiedy: 29 maja 2024 r., godz: 10:00 – 12:00

Gdzie: sala konferencyjna DIG, ul. Świdnicka 39, Wrocław

Podczas śniadania porozmawiamy o tym, w jaki sposób można zabezpieczyć należyte wykonanie kontraktu oraz jakie zagrożenia mogą czekać na strony umowy w trakcie jej realizacji, a także – czy zagrożenia te można w ogóle przewidzieć.

W trakcie spotkania poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • o czym warto pamiętać już na etapie zawierania umowy biznesowej
  • w jaki sposób doprowadzić do prawidłowego wykonania zawartej umowy
  • jakiego rodzaju klauzule umowne chronią interesy stron i w jaki sposób
  • które postanowienia umowne pozostają najbardziej efektywne

Naszymi prelegentami będą: r.pr. Agnieszka Kwiatkowska oraz adw. Przemysław Sobiesiak

Mecenas Agnieszka Kwiatkowska – radczyni prawna w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka stacjonarnych studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, wyróżniona stypendium Rektora z tytułu wyróżniających ją wyników w nauce. Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych wrocławskich Kancelariach prawnych o różnych specjalizacjach i profilach działalności.

Specjalistka w zakresie prawa pracy z szeroką wiedzą w wielu innych dziedzinach prawa, w tym prawa obrotu nieruchomościami i prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem pozasądowego rozwiązywania sporów i prawa umów. Ceni prostotę i dbałość o szczegóły. Proponuje unikalne, dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania w zrozumiały sposób, pomagając podejmować świadome decyzje i nadążać za zmieniającymi się przepisami.

Mecenas Przemysław Sobiesiak – adwokat wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu, absolwent stacjonarnych studiów prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Związany z Kancelarią od momentu jej założenia w 2018 r. Kierownik działu obsługi przedsiębiorców, odpowiedzialny za bieżące doradztwo prawne podmiotom gospodarczym, opiniowanie umów oraz udział w negocjacjach zmierzających do zawarcia kontraktu. Specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych oraz pozasądowych, w tym w ramach mediacji. Posiada bogate doświadczenie w zakresie windykacji i antywindykacji. Pogłębia zainteresowania prawem nowych technologii i ich wykorzystaniem w biznesie.

Rejestracja

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Link rejestracyjny.

ZAPRASZAMY!

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów