Inne

Spotkanie Świąteczne Członków i Przyjaciół DIG i WCTT 2023

12.12.2023
18:00 - 21:00
BEZPŁATNE

Opis

Zgodnie z wieloletnią tradycją Dolnośląska Izba Gospodarcza przygotowuje spotkanie świąteczne dla swoich członków, przyjaciół i sympatyków. Jest to podsumowanie roku, podziękowanie za współpracę oraz integracja środowiska przedsiębiorców.

W tym roku nasze spotkanie przygotowaliśmy wspólnie z Wrocławskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej.

Na zaproszenie p. Michała Łuczaka, Prezesa DIG i dra Jacka Firleja, Dyrektora WCTT mieliśmy zaszczyt gościć członków i współpracowników obu organizacji, przedsiębiorców, przedstawicieli władz regionalnych oraz osobistości życia społeczno-gospodarczego, samorządowców, przedstawicieli środowisk naukowych i kulturalnych, korpus konsularny, instytucje otoczenia biznesu.

W niezwykłej przestrzeni Politechniki Wrocławskiej, Sali Rektorskiej przy Wybrzeżu Wyspiańskiego wieczór upłynął wśród rozmów, życzeń i serdeczności.

 

Dziękujemy Partnerom spotkania:

MERCEDES BENZ GRUPA WRÓBEL

Od ponad 30 lat posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marki Mercedes-Benz. Sieć salonów i serwisów to obecnie 9 oddziałów Mercedes-Benz. Od 2012r posiada najnowocześniejsze Centrum Blacharsko-Lakiernicze działa w Pietrzykowicach k. Wrocławia. Każdego dnia kilkaset osób dba o to, by jak najlepiej dopasować ofertę do Państwa potrzeb. Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów.

TCATS Group

Usługi Informatyczne dla firm i spersonalizowane rozwiązania informatyczne, które pozwolą Twojej firmie działać bezpieczniej i wydajniej.

To firma zbudowana na łączeniu szerokich kompetencji i bogatego doświadczenia z pasją do informatyki. Maksymalnie dba o komfort współpracy. Stawia na partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

DIG jest wieloletnim klientem TCats w zakresie obsługi IT. Polecamy!

MAPLE BEAR WROCŁAW

Maple Bear łączy najlepsze kanadyjskie praktyki edukacyjne, aby zaoferować uczniom na całym świecie kanadyjską dwujęzyczną edukację przedszkolną, podstawową i licealną.

Misją Maple Bear jest zapewnienie systemu nauczania skoncentrowanego na uczniu w bezpiecznym, pewnym i stymulującym środowisku, które przygotowuje uczniów do sukcesu na poziomie ponadpodstawowym i które zaszczepia pasję do uczenia się przez całe życie.

Już we wrześniu 2024 r. we Wrocławiu otwarta będzie druga w Polsce polsko-kanadyjska szkoła i przedszkole Maple Bear.

 

Pięknie dziękujemy za udział i do zobaczenia za rok.

GALERIA ZDJĘĆ

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów