Szkolenie

SZKOLENIE: Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów

13.06.2023
10:00 - 11:30
bezpłatne
online

Opis

Dolnośląska Izba Gospodarcza w imieniu: Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się, jak w prosty sposób tworzyć treści wideo do internetu – na stronę internetową oraz social media. Wyjaśnimy jakie są najlepsze praktyki i zasady dotyczące tworzenia treści wideo, a także na co należy zwrócić uwagę, aby tworzone przez nas materiały pozostały dobrej jakości i równocześnie przyciągały uwagę odbiorców.Omówimy wymagania techniczne, damy praktyczne wskazówki oraz zaprezentujemy przydatne narzędzia.

Szczegóły

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą , dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób tworzyć materiały wideo na stronę internetową oraz kanały społecznościowe.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne materiały wideo do internetu. Poza kończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Rejestracja

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

 

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów