Konferencja

WROCŁAWSKI BAL CHARYTATYWNY

18.09.2021
00:00
płatne
Wrocław
Centrum Kongresowe - Hala Stulecia

Opis

Szanowni Państwo, 

z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału we Wrocławskim Balu Charytatywnym For Life, który odbędzie się 18 września 2021 roku, w Centrum Kongresowym Hala Stulecia. 

Wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta, Pana Jacka Sutryka, organizowane przez Stowarzyszenie Wrocław Miasto dla Ludzi oraz Fundację Słonko, jest kolejnym działaniem podjętym przez te organizacje, związanym z promocją i ochroną zdrowia. 

Organizatorzy WBC FOR LIFE, rozumiejąc potrzeby pacjentów onkologicznych, wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom, by poprzez organizację wydarzenia i dzięki zebranym podczas balu funduszom, podnieść ich komfort leczenia w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu, czyniąc beneficjentem Oddział Chorób Piersi Breast Unit

WBC For Life to wydarzenie o charakterze społecznotowarzyskim, które swoją obecnością uświetnią przedstawiciele środowisk samorządowych, ludzie kultury, artyści i przedsiębiorcy. To również doskonała i prestiżowa okazja mogąca posłużyć firmom z regionu do budowania pozytywnych relacji wizerunkowych poprzez realizowanie misji społecznej i działania na rzecz potrzebujących. 

O oprawę muzyczną zadbają dwie wyjątkowe wokalistki wrocławskiej sceny muzycznej, Natalia Lubrano oraz Marta Kołodziejczyk wraz z zespołem. 

Ranga wydarzenia, doświadczenie organizacyjne Stowarzyszenia Wrocław Miasto Dla Ludzi, współpraca z Fundacją Słonko, połączona z merytorycznym wsparciem Konsula Honorowego Turcji Wojciecha Kamińskiego, obecność znamienitych Gości, patronaty medialne oraz profesjonalne wsparcie Agencji Kreatywnej Courier 96, stanowią rękojmię sukcesu przedsięwzięcia, które mamy nadzieję na stałe wpisze się w kalendarz lokalnych wydarzeń o społecznym charakterze. 

Wierzymy w sens słów: „Jeśli chcesz iść szybko, idź sam, jeśli chcesz zajść daleko, idźmy razem”. 

Zróbmy razem coś wielkiego! 

Zapraszamy serdecznie

Organizatorzy WBC For Life 

 

Koszt cegiełki 700 zł

wpłaty imienne na rachunek Fundacja Słonko, nr rach. 52 1090 2486 0000 0001 4820 7541 

Rejestracja

Kontakt: info@balforlife.pl, tel. Daria Gilar +48 694 059 537

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów