KONGRES FIRM RODZINNYCH, Wrocław 6 czerwca 2023

Wyzwania 2023 na wrocławskim Kongresie Firm Rodzinnych

Od 6 lat rodzinny biznes z całej Polski spotykaja się we Wrocławiu na Kongresie Firm Rodzinnych. To ważne wydarzenie jest adresowane do osób prowadzących firmy rodzinne, właścicielskie, przyszłych sukcesorów, sukcesorek oraz pracowników tych firm. W centrum uwagi tegorocznego kongresu będzie energia, która jest jednym z podstawowych wyzwań roku 2023. To zarówno rozproszenie, dywersyfikacja i elastyczność w zakresie źródeł energii, ale  również umiejętność znalezienia energii do działania, nowych możliwości i inspiracji.

Tegoroczny kongres Firm Rodzinnych odbędzie się 6 czerwca  we Wrocławiu. Program kongresu to sesje: Trendy i inspiracje  -„ Zjawiska, których nie mogą pominąć firmy rodzinne”  oraz Kierunki rozwoju współczesnych przedsiębiorstw  – „Małe jest piękne, ale … duży może więcej”, panele: Sukcesja z perspektywy pokoleń – „W imię ojca, w imię matki …”,  Energia w przyszłości  – „(….) wyłączą nam prąd w środku dnia?” .

Kongres zamknie debata na temat przyszłości firm rodzinnych w Polsce – „Należy wspierać, czy wystarczy nie szkodzić ?”

Zapraszamy na Kongres Firm Rodzinnych 6 czerwca 2023 r, Wrocław. Udział w Kongresie jest bezpłatny, zapisy: www.kfr.com.pl

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów