Zapraszamy na Wrocławski Bal Charytatywny For Life

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału we Wrocławskim Balu Charytatywnym For Life, który odbędzie się 15 stycznia 2022 roku, w Centrum Kongresowym – Hala Stulecia.

Wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta, Pana Jacka Sutryka, organizowane przez Stowarzyszenie Wrocław Miasto dla Ludzi oraz Fundację Słonko, jest kolejnym działaniem podjętym przez te organizacje, związanym z promocją i ochroną zdrowia,

Organizatorzy WBC FOR LIFE, rozumiejąc potrzeby pacjentów onkologicznych, wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom, by poprzez organizację wydarzenia i dzięki zebranym podczas balu funduszom, podnieść ich komfort leczenia w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu, czyniąc beneficjentem Oddział Chorób Piersi — Breast Unit.

WBC For Life to wydarzenie o charakterze społeczno-towarzyskim, które swoją obecnością uświetnią przedstawiciele środowisk samorządowych, ludzie kultury, artyści i przedsiębiorcy. To również doskonała i prestiżowa okazja mogąca posłużyć firmom z regionu do budowania pozytywnych relacji wizerunkowych poprzez realizowanie misji społecznej i działania na rzecz potrzebujących.

O oprawę muzyczną zadba wyjątkowa wokalistka wrocławskiej sceny muzycznej, Natalia Lubrano wraz z zespołem.

Ranga wydarzenia, doświadczenie organizacyjne Stowarzyszenia Wrocław Miasto Dla Ludzi, współpraca z Fundacją Słonko, połączona z merytorycznym wsparciem Konsula Honorowego Turcji Wojciecha Kamińskiego, obecność znamienitych Gości, patronaty medialne oraz profesjonalne wsparcie Agencji Kreatywnej Courier 96, stanowią rękojmię sukcesu przedsięwzięcia, które mamy nadzieję na stałe wpisze się w kalendarz lokalnych wydarzeń o społecznym charakterze.

Wierzymy w sens stów: „Jeśli chcesz iść szybko, idź sam, jeśli chcesz zajść daleko, idźmy razem”

Zróbmy razem coś wielkiego!

 

Zapraszamy serdecznie,

Organizatorzy WBC For Life

Kontakt: info@balforlifepl | +48 794 417517 Koszt cegiełki 700 zł

Wpłaty imienne na rachunek Fundacji Słonko: 521090 2486 0000 00014820 7541

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów