Konferencja

Kongres Firm Rodzinnych 2023 “ZNALEŹĆ ENERGIĘ”

06.06.2023
09:00 - 16:00
BEZPŁATNE
Wrocław
Wrocławskie Centrum Kongresowe
ul. Wystawowa 1

Opis

Kolejna edycja Kongresu Firm Rodzinnych odbędzie 6 czerwca 2023 roku We Wrocławiu. To już szóste spotkanie firm rodzinnych i właścicielskich.

Hasło tegorocznej edycji to „Znaleźć energię”.

Prof. Krzysztof Safin, dyrektor Centrum Biznesu Rodzinnego Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu, twórca Kongresu Firm Rodzinnych:

Będziemy zachęcać do wspólnego poszukiwania nowej energii – poprzez inspiracje, przykłady, nowe rozwiązania technologiczne, organizacyjne i finansowe. W haśle tym mieści się również poszukiwanie par excellence nowych lub stosowanie alternatywnych źródeł energii. Poświęcimy mu osobą sesję tematyczną i zaprezentujemy możliwe technologicznie i finansowo rozwiązania przystające do potrzeb i możliwość i małych i średnich biznesów.

Będziemy mówić o najważniejszych wyzwaniach dla firm rodzinnych i właścicielskich związanych głównie z poszukiwaniem energii do działania i niekonwencjonalnej energii zasilającej.  Przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, przykłady i nowe rozwiązania pozwalające profesjonalizować biznes rodzinny. Omówimy zastosowanie alternatywnych źródeł energii prezentując technologiczne i finansowe rozwiązania dla małych i średnich biznesów.

Rejestracja na Kongres potrwa do wyczerpania miejsc.

 

Więcej na stronie Kongresu: https://kfr.com.pl

Szczegóły

O czym będziemy rozmawiać

 Covid-19, kryzys, wojna w Ukrainie, przerwane łańcuchy dostaw, podwyżki cen surowców, wyzwania demograficzne, to problemy z którymi mierzą się gospodarki światowe. Te zawirowania z różną intensywnością dotykają firmy rodzinne, które muszą je uwzględnić i dostosować swoją działalność się do nowych warunków rynkowych.

Tegoroczny Kongres zdefiniowaliśmy w tytule „Znaleźć energię”. Kongres zajmie się tematyką niezbędnej energii do rozwoju firm, mimo zmagania się z wieloma czynnikami kryzysogennymi. Będziemy mówić o najważniejszych wyzwaniach dla firm rodzinnych i właścicielskich związanych głównie z poszukiwaniem energii do działania i niekonwencjonalnej energii zasilającej.  Przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, przykłady i nowe rozwiązania pozwalające profesjonalizować biznes rodzinny. Omówimy zastosowanie alternatywnych źródeł energii prezentując technologiczne i finansowe rozwiązania dla małych i średnich biznesów.

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów