Szkolenie

„Spółki jawne, komandytowe i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w nowych realiach podatkowych w związku ze zmianami od roku 2021 – CIT dla spółek osobowych, CIT estoński i inne zmiany”.

29.12.2020
11:00 - 12:00
BEZPŁATNE
online

Opis

Rok 2020 powoli dobiega​ końca. Przed nami kolejne zmiany na które chcemy Państwa  przygotować, dlatego wraz z KAiRP Mirowiecki i Partnerzy sp. p. we Wrocławiu serdecznie zapraszamy na webinarium pt. „Spółki jawne, komandytowe i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w nowych realiach podatkowych w związku ze zmianami od roku 2021 – CIT dla spółek osobowych, CIT estoński i inne zmiany”.

Webinar odbędzie się 29 grudnia 2020 r. o godz. 11.00.

Poprowadzi go wraz z Kancelarią Anna Malik – doświadczona doradczyni  podatkowa z wieloletnim stażem na stanowisku doradcy podatkowego oraz Magdalena Zielińska Mirowiecka – partner, wykonująca zawód radcy prawnego od 14 lat, specjalizująca się w sprawach gospodarczych, cywilnych i handlowych  z uwzględnieniem prawa podatkowego.

Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formie spółki komandytowej lub jawnej, którzy od 1 stycznia 2021
r. podlegać będą opodatkowaniu na takich samych zasadach jak osoby prawne (CIT). Na spotkaniu zostaną przedstawione możliwe rozwiązania prawno-podatkowe, w szczególności związane z przekształceniem spółek, które pozwolą na wybranie właściwej formy prowadzenia działalności gospodarczej i zastosowanie właściwego rozwiązania. Nadto omówione zostaną zagadnienia w zakresie estońskiego CIT – przesłanki i warunki dopuszczalności  oraz korzyści w zakresie podatku dochodowego i dlatego webinarium adresowane jest również  do członków zarządu i prokurentów spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, którzy chcieliby zapoznać się z w/w regulacją.

Serdecznie zapraszamy

 

 

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów