Konferencja

V Kongres Firm Rodzinnych “Odnowa od nowa”, 7 czerwca 2022

07.06.2022
10:00 - 17:00
bezpłatne
Wrocław
Wrocławskie Centrum Kongresowe
ul. Wystawowa 1, Wrocław

Opis

Kongres Firm Rodzinnych jest wspólnym dziełem środowiska biznesowego, samorządowego i akademickiego, jedynym i pierwszym na Dolnym Śląsku wydarzeniem o tej skali i wadze merytorycznej adresowanym do osób z całej Polski prowadzących firmy rodzinne, przyszłych sukcesorów oraz pracowników tych firm. Koncepcje i modele biznesowe muszą zostać na nowo poddane ocenie i rewizji. Pojawia się przy tym mnóstwo pytań, na które nie ma jeszcze dobrych odpowiedzi. Dotyczą one konkretnych rozwiązań prawnych, rozstrzygnięć podatkowych, ale również dróg wyjścia, oceny korzyści i zagrożeń oraz poszukiwania ścieżek przyszłego rozwoju.

Szczegóły

Dlaczego warto?

DR HAB. KRZYSZTOF SAFIN, PROF. WSBInicjator i twórca Kongresu Firm Rodzinnych, Kierownik Zespołu Badawczego Przedsiębiorczości i Zarządzania, Dyrektor Centrum Biznesu Rodzinnego w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

“Hasło tegorocznego Kongresu Firm Rodzinnych Odnowa od nowa nawiązuje do tej konieczności dokonania ponownego sprawdzenia przydatności swoich rozwiązań biznesowych i dokonania niezbędnych zmian. Podobnie jak w latach ubiegłych, w czasie V Kongresu będziemy poszukiwać odpowiedzi na te kluczowe i aktualne pytania i dylematy, prezentować nowe koncepcje rozwoju, oparte na nowych założeniach, na innych zasobach, innych celach niż do tej pory. Ponownie będziemy wskazywać na twórcze podejście do obecnych problemów i wyzwań. Będziemy wskazywać na niebezpieczeństwa, ale naszą uwagę skupimy głównie na wyciąganiu korzyści, które niosą nowe rozwiązania. Wskażemy na nowe koncepcje zarządzania, na nowe modele współpracy i współdziałania, na zmienione oczekiwania i potrzeby rynku- klientów i pracowników oraz sposoby ich realizowania.
Serdecznie Państwa zapraszam na to wyjątkowe wydarzenie”.

Rejestracja

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów