Szkolenie

SZKOLENIE: Mądrzy liderzy – spotkanie dla nowoczesnych liderów XXI wieku

09.03.2023
10:00 - 12:00
płatne
Wrocław
ul. Świdnicka 39

Opis

Dolnośląska Izba Gospodarcza zaprasza na spotkanie, na którym będziemy chcieli wysłuchać z czym borykają się obecnie przedsiębiorcy w kontekście zarządzania ludźmi oraz implementacji wizji firmy. Istotna jest forma dialogu w tym spotkaniu. Zostaną przedstawione zależności pomiędzy skalą mikro a makro zarządzania z zupełnie nowej perspektywy – rozwoju świadomości – tzw. perspektywy “odbić w lustrach”, a także z lotu ptaka.

Obecne zawężenie uwagi na bieżących problemach może powodować utratę dystansu i przestrzenność potrzebną do utrzymania ducha, stałego wprowadzania innowacji i modyfikowania na bieżąco kierunków rozwoju. 

Szczegóły

Zadamy i będziemy szukać odpowiedzi na pytania:

Czy firma idzie w dobrym kierunku?

Na jakiej podstawie to oceniamy?

Czy mamy wizję tego, dokąd zmierzamy?

Gdzie są wąskie gardła jej implementacji?

Czy jako lider czujemy się wystarczająco scentrowani i wyciszeni, aby kierować w burzy nieprzewidywalnych zmian bez wypalenia i nadmiernego stresu?

Co buduje naturalny autorytet lidera, za którym ludzie chcą podążać?

Dlaczego sztuka doskonalenia siebie jako lidera w miękkich obszarach jest kluczowa do wzrostu i sukcesu?

Czym jest integralność lidera?

Co charakteryzuje mądrego lidera?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy. Jesteśmy także żywo ciekawi Państwa perspektywy. To spotkanie, które z pewnością zaskoczy!

 

Prowadzenie:

Estera Saraswati

Ekspertka w szkoleniach miękkich, wizjonerka, autorka esejów wskazujących nowe kierunki rozwoju, Prezeska i Fundatorka Fundacji “Aqua da vida”, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej kierunek Zarządzanie i Marketing. Prowadzi firmę szkoleniową “Estera Saraswati – Empowerment and Freedom”. Obecnie tworzy platformę społeczną Mądrzy Liderzy, której celem jest wprowadzenie mądrości i powrót szlachetnych wartości do świata biznesu, zarządzania, sztuki, aktywizmu i wszędzie tam, gdzie podejmowane są kluczowe decyzje rzutujące na życie człowieka i społeczeństwa.

Jest ekspertem w prowadzeniu grup, facylitowania procesów grupowych oraz tworzeniu przestrzeni do wzrostu. Jej życie jest odbiciem zaangażowania w sprawy świata. Obywatelka Polski, rezydentka Szwecji, Portugalii i Hiszpanii. Po sześciu latach wróciła do Polski, mieszka pod Wrocławiem. Mama dwóch synów.

Rejestracja

https://dig.sorga.pl/rekrutacja?r=Szkolenia&Szkolenie=22

Udział w spotkaniu jest płatny.

Koszt udziału 1 osoby z firmy członkowskiej DIG: 99 zł netto

Koszt udziału 1 osoby, nie zrzeszonej w DIG: 199 zł netto

Po zapisaniu się poprzez formularz otrzymacie Państwo fakturę proforma.

Serdecznie zapraszamy

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów