Szkolenie

SZKOLENIE: “Mediacje gospodarcze – czy warto mediować?”

18.10.2023
10:00 - 12:00
bezpłatne
Wrocław
Dolnośląska Izba Gospodarcza, ul. Świdnicka 39

Opis

Dolnośląska Izba Gospodarcza wraz z Kancelarią Radców Prawnych Jaroch Pakos s.c. zaprasza na szkolenie, które odbędzie się w sali konferencyjnej DIG,18 października b.r. w godz: 10:00 – 12:00 pt:” Mediacje gospodarcze – czy warto mediować?”

Zaproszenie wynika z faktu, że 19 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Mediacji, a cały tydzień 16 – 20 października to tzw. Tydzień Mediacji, w związku z czym w całej Polsce organizowane są wydarzenia propagujące mediację.

Szkolenie przedstawi jeden ze sposobów alternatywnego rozwiązywania sporów, jakim jest mediacja. Dzięki szkoleniu dowiesz się, jakie korzyści jako przedsiębiorca możesz wynieść z mediacji, jak skutecznie rozwiązywać spory przy wsparciu bezstronnego mediatora zachowując przy tym relacje ze swoim kontrahentem.

Agenda

  1. Sąd czy mediacja? Dlaczego warto skorzystać z mediacji?
  2. Mediacja gospodarcza – zasady i zalety mediacji,
  3. Egzekucja praw wynikających z ugody,
  4. Ugoda w ujęciu księgowym i podatkowym.

Szkolenie przeprowadzi adwokat Justyna Kowalczyk, absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie gospodarczym z naciskiem na spory gospodarcze, redagowanie i opiniowanie umów oraz obsługę spółek. Przez dwa lata jako ekspert prawny przedstawiała swoje stanowisko w serwisach informacyjnych Polsat News, TVN24 oraz Faktach TVN.

Na co dzień związana jest z Jaroch Pakos Kancelarią Radców Prawnych s.c. z siedzibą we Wrocławiu.

Rejestracja

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Link do rejestracji: https://dig.sorga.pl/rekrutacja?r=Szkolenia&Szkolenie=37

Zacznij od dialogu, postaw na mediacje.

Serdecznie zapraszamy

 

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów