Szkolenie

SZKOLENIE: Proces dekarbonizacji firm – nowe regulacje (ESG), praktyczne aspekty wdrożenia

06.12.2023
09:00 - 11:00
bezpłatne
Wrocław
DIG
ul. Świdnicka 39

Opis

Zmiany klimatu to jedno z największych wyzwań naszych czasów.

W celu ograniczenia skutków tych zmian Unia Europejska wprowadziła szereg regulacji, takich jak Dyrektywa CSRD i wynikający z niej obowiązek raportowania działań związanych ze zrównoważonym rozwojem, potocznie zwany raportowaniem ESG.

W ciągu najbliższych kilku lat większość firm stopniowo zostanie objęta tym obowiązkiem: poczynając od tych największych już w roku 2024, aż do średnich i małych w kolejnych latach.

Do tych nowych obowiązków warto przygotować się jak najwcześniej, ponieważ będą wymagały zgromadzenia i przeanalizowania bardzo dużej ilości danych – bez względu na wielkość firmy. Średnie i małe przedsiębiorstwa mogą być bowiem zmuszone do działań znacznie wcześniej, niż wynikałoby to z kalendarza unijnego, ze względu na wymagania swoich większych klientów, którzy obowiązkom raportowania będą podlegać szybciej.

Zapraszamy zatem na szkolenie, podczas którego porozmawiamy o wymaganiach raportowania ESG, wyliczaniu śladu węglowego, praktycznych aspektach zbierania i analizy potrzebnych danych oraz o sposobach redukcji emisji.

Rejestracja

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy: https://dig.sorga.pl/rekrutacja?r=Szkolenia&Szkolenie=42

 

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów