Szkolenie

SZKOLENIE: Praca zdalna a well-being pracowników. Najnowsze zmiany w kodeksie pracy oczami prawnika i fizjoterapeutki

23.02.2023
10:00 - 11:30
bezpłatne
Wrocław
online

Opis

Webinar stanowi próbę praktycznego podejścia do problemu pracy zdalnej. Polegać będzie nie tyle na „suchym” omówieniu przepisów, a raczej na próbie sformułowania praktycznych wskazówek, jak wdrażając pracę zdalną, zrobić to w sposób korzystny tak dla pracodawcy, jak i pracownika. Tym, co odróżnia ten webinar od podobnych wydarzeń, jest zaproszenie do udziału fizjoterapeutki, która opowie o tym, jak zaprojektować ocenę ryzyka zawodowego związanego z wykonywaniem pracy zdalnie, tak aby zadbać o well-being pracowników.

Poprzez udział w webinarze:

– dowiesz się w jaki sposób i na jakich zasadach możesz jako pracodawca wprowadzić pracę zdalną,

– poznasz prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika w związku z wdrożeniem pracy zdalnej,

– rozwikłasz jak przygotować ocenę ryzyka zawodowego wymaganą przy pracy zdalnej, która nie tylko spełni ustawowy wymóg, ale – dzięki zaangażowaniu w jej przygotowanie fizjoterapeutki – będzie wyrazem dbałości o well-being pracowników świadczących pracę zdalnie.

Szczegóły

Prelegenci:

dr r. pr. Wojciech Zomerski – właściciel kancelarii zomerski.legal – Kancelaria dr r. pr. Wojciech Zomerski oraz wykładowca akademicki związany z Centrum Edukacji Prawniczej i Teorii Społecznej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Autor kilkunastu publikacji naukowych i publicystycznych, w tym z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiada 6-letnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych z branży medycznej, automotive i e-commerce, w zakresie spraw spółkowych, pracowniczych, ochrony danych osobowych, jak i prawa konsumenckiego.

mgr fizjoterapii Katarzyna Wiszniewska – fizjoterapeutka w klinice Sportopedica, współpracuje z seniorską Kadrą w Judo oraz prowadzi swój gabinet. Zajmuje się głównie fizjoterapią ortopedyczną oraz sportową. Autorka publikacji naukowych.

 

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów