Inne

Śniadanie biznesowe: Spółka z o.o. jako pierwszy krok w budowaniu bezpiecznej firmy

21.02.2024
09:00 - 11:00
bezpłatne
Wrocław
ul. Świdnicka 39

Opis

Zapraszamy na serię śniadań biznesowych, które Dolnośląska Izba Gospodarcza organizuje we współpracy z kancelarią Oniszczuk & Associates.

Podczas porannych spotkań  przy kawie, będziemy rozmawiać o tym jak prowadzić bezpieczny biznes na trzech płaszczyznach: polskiej, międzynarodowej i przy pomocy zagranicznej fundacji prywatnej.

Szczegóły

Pierwsze spotkanie “Spółka z o.o. jako pierwszy krok w budowaniu bezpiecznej firmy” odbędzie się już 21 lutego 2024 r. w godzinach: od 9:00 do 11:00 w sali konferencyjnej Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Podczas spotkania Pani  mecenas Marta Pabirowska – specjalizująca się w reorganizacji polskich przedsiębiorstw, opowie o tym, jakie są przewagi prowadzenia biznesu w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a także obali wiele krążących na temat sp. z o.o. mitów.

Po wykładzie będzie czas na pytania i dyskusję przy kawie oraz rozmowy networkingowe.

Korzyści z uczestnictwa w śniadaniu biznesowym:

– dowiesz się jak wypłacać pieniądze ze spółki z o.o. bez podwójnego opodatkowania, dlaczego sp. z o.o. jest bezpieczniejsza od JDG i dlaczego sp. z o.o. to pierwszy krok w budowaniu bezpiecznej firmy i jakie są kolejne (wstęp do holdingów międzynarodowych).

– poznasz sp. z o.o. od podstaw – prostym językiem

– rozwikłasz problem podwójnego opodatkowania dochodów przy prowadzeniu sp. z o.o.

Naszą prelegentką będzie:

Mec. Marta Pabirowska – radczyni prawna wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.Specjalistka w zakresie korporacyjnej i prawnej obsługi przedsiębiorców oraz w postępowaniach sądowych. Do jej obowiązków należy bieżąca obsługa spółek prawa handlowego, w sposób tradycyjny jak i za pośrednictwem systemu teleinformatycznego – S24, w szczególności wsparcie w codziennej działalności, ich rejestracja oraz transformacja oraz przygotowywanie i prowadzenie postępowań przed procesowych i procesowych.

Z Kancelarią związana jest od 2019 r. Świadczy obsługę prawną w języku polskim i angielskim.

Prywatnie: miłośniczka małych i wielkich podróży, przyrody, zwierząt i zdrowego trybu życia.

Rejestracja

https://dig.sorga.pl/rekrutacja?r=Wydarzenia_uczestnicy&Wydarzenie=34

Dołącz do Dig, to proste!

Wysyłasz
formularz

Analizujemy
Twoje zgłoszenie

Korzystasz
z benefitów